A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rakipe Karaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Rakipe Karaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1977, Rakipe Karaj merr pjesë në Festivali i 16-të në RTSH me këngën "Ne Te Dy". Në Dhjetor 1980, Rakipe Karaj merr pjesë në Festivali I 19-Të Në Rtsh me këngën "Do Te Vij Patjetër". Në Dhjetor 1980, Pellumb Elmazi & Rakipe Karaj marrin pjesë në Festivali I 19-Të Në Rtsh me këngën "Nje Brigade E Re". Në Dhjetor 1980, Rakipe Karaj & Kozma Dushi marrin pjesë në Festivali I 19-Të Në Rtsh me këngën "Nje Brigade E Re". Në Mars 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Dhamo

Redina Tili

Arta Babaramo

Adriana Ceka

Tatjana Isaj

Florinda Gjergji

Ludmilla Baballeku

Valdete Hoxha

Vitore Rusha

Suzana Qatipi


Tags: Rakipe Karaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019