Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ralien

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ralien është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Janar 2017, Ralien publikon videoklipin "A Koka Mire". Më datë 31 Korrik 2017, Ralien publikon videoklipin "Despacito (Shqip)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Sllimi

Black-Eagle

Last Daddy

Luxhi

Fida

Lil Erdi

Gjaksori

MMG Babloki

Labb.1

Tags: Ralien


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet