Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ram Kukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ram Kukaj është një këngëtar i njohur. Ai njihet per kenget dhe zerin e tij mjaft te fuqishem. Ram Kukaj eshte nga Korisha e Prizrenit dhe pas vdjekes se babait, Rama mori rrugen e tregut muzikor, duke ndjekur hapat e babit te tij. Rama deri tani ka bere shum hite dhe disa prej tyre jan bere shume te degjuara. Në vitin 2011, Ram Kukaj publikon albumin "Ku Je Sot Ti". Më datë 4 Korrik 2013, Veli Muqaj publikojnë videoklipin "Syte E Zi", në bashkëpunim me Baddsight & Rama. Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareKu Je Sot Ti (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fifty

Zeid

Granit Ahmeti

Dukati

Pleurat Stublla

Ismail Balidemaj

Extrem Brati

Valki

Potera

Valmir Delija

Tags: Ram Kukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet