Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ramadan Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ramadan Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 24 Qershor 2012, Dritero Shaqiri & Ramadan Krasniqi publikojnë videoklipin "Rrak Tak". Në vitin 2016, Ramadan Krasniqi publikon albumin "Flamurit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareFlamurit (2016)

Gjithe Deshmoreve U Qofte Lavdi


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sefë Mleqani

Isa Veliu

Kastriot Seferi

Musa Dauti

Nebih Dauti

Lekë Duhoni

Agim Baftjari

Cen Vishaj

Ismet Demaj

Januz Mushkolaj

Tags: Ramadan Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet