Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Edhe 1000 Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Heret e kuptova sa te du
S’u pajtova qe s’je me mu
Heret e kuptova sa e shkrete
Sa e gjate pa ty kjo jete.

Si nje i harruar, si jetim
Pa ty s’pata nje gëzim
Edhe hënë e diell mi kanë shu
Ata qe prej meje t’kanë largu.

Të kanë lënduar m’kanë vërbuar
O asnjëher s’të kam harruar.

Edhe 1000 vjet po une sikur, sikur te jetoja
Une tjetër s’do dashuroja
Jo askënd si ty
Edhe 1000 vjet po une sikur te jetoja
Une tjetër s’do dashuroja
Joo.


Ky tekst u dërgua nga Vita

Ramadan Krasniqi (Dani) - Edhe 1000 Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe 1000 Vjet".
3. Video është e këngës "Edhe 1000 Vjet", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0