Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Ramadan Krasniqi (Dani) - Fjalët Që Na Ndan (C'ka Na Mbet Nga Dashuria)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

11/03/2009

2009-03-11T09:48:35Kur t’i putha syt
as gjë s’kam besu
se do të vijë një ditë
kur do t’qajsh për mu

ma mir mos fol tash
lotët flasin vet
që një dashuri
sonte shpirt po vdes

çka na mbet nga dashuria
vetëm lotë dhe fjalt e këqija
që mi the dikur
që mi the dikur

dikush flet keq për mua
po ti hesht dhe nuk me thua
s’do ta fali kur
që nuk më tregon, kush po të mashtron

nuk po më vjen mir,
por duhet t’a them,
nuk paska ma keq,
kur dikush gënjen,
dhe ti i beson,
fjalët që ti tha,
fjalët që helmojn,
fjalët që na ndan

çka na mbet nga dashuria
vetëm lotë dhe fjalt e këqija
që mi the dikur
që mi the dikur

dikush flet keq për mua
po ti hesht dhe nuk me thua
s’do ta fali kur
që nuk më tregon, kush po të mashtron

çka na mbet nga dashuria
vetëm lotë dhe fjalt e këqija
që mi the dikur
që mi the dikur

dikush flet keq për mua
po ti hesht dhe nuk me thua
s’do ta fali kur
që nuk më tregon, kush po të mashtron

çka na mbet nga dashuria
vetëm lotë dhe fjalt e këqija
që mi the dikur
që mi the dikur

dikush flet keq për mua
po ti hesht dhe nuk me thua
s’do ta fali kur
që nuk më tregon, kush po të mashtron

që nuk më tregon, kush po të mashtron


Ky tekst u dërgua nga by.abil
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet