Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ata Syte E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Sedi qka po ngjet
pse me nuk me flet
o i bukri sy
si mbeta un pa ty

Pa ty gjithqka eshte e kot
jeta ime helm e lot
kur se kam besu
mke haru..

Si kalon kjo jet e shkret
gjithkend per ty e kam vet
askush gje mu nuk me tha
sme thaa...

REF:
Ata syt e tu sa her mkan gezu
tash me kan haru
si te them te them te du
Ata syt e tu sa her mkan plagu
une moti kam haru
kujt ti them,ti them sa shum te du

Edhe sonte vet
kush me goj nuk flet
pa ty perseri
vec nje lot,nje lot ne sy

Gjithka ty tkam kerku
male,fusha kam kalu
jam lodh e jam dermu
mke haru..

Si kalon kjo jet e shkret
gjithkend per ty e kam vet
askush gje mu nuk me tha
sme tha...

REF:
Ata syt e tu.......


Ky tekst u dërgua nga  altuna

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ata Syte E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Syte E Tu".
3. Video është e këngës "Ata Syte E Tu", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0