Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Krejt Mi Ke Perzi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

ku isha dje sot ku jam
neser ku shkoj
une me nuk e di
krejt mi ke perzi¨

ne fytyre e mire ne shpirt e keqe
mjeri une qe te kam dasht
ti jeten tande mire e ndreqe
jeten time e bane lam

refreni

krejt mi ke perzi ,krejt mi ke perzi
me ka zan merzia
ujk mu ka ba shpija
prejse ike ti
krejt mi ke perzi,krejt mi ke perzi
nuk me gezojne shoqeria
ujk mu ka ba shpija
e faj ke veq ti

II

ku isha dje sot ku jam
neser ku shkoj
une me nuk e di
krejt mi ke perzi

ne te njejtin vend po sillem
here andej e here kendej
me kujtimet prap po lidhem
nuk po ha as nuk po flej

refreni:

...


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Ramadan Krasniqi (Dani) - Krejt Mi Ke Perzi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Mi Ke Perzi".
3. Video është e këngës "Krejt Mi Ke Perzi", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0