Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Oh Sa Kam Duru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

je ma e mira ne kete vend
erdh pranvera ne flokun tend
une kam njohur dhe shume tjera
veq me ty me çel pranvera

sa me shume qe u largova
aq me fort te dashurova
nuk me zihej vendi vend
pa e permendur emrin tend

refreni:

oh sa kam duru
kur nuk ishe ti me mu
malli me ka plas
perseri te erdha pas
oh sa kam duru
kur nuk ishe ti me mu
nuk jetoj pa ty
jo sjetoj pa ata sy


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Ramadan Krasniqi (Dani) - Oh Sa Kam Duru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Sa Kam Duru".
3. Video është e këngës "Oh Sa Kam Duru", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0