Audio

Ramadan Krasniqi (Dani) - Veq Ajo Femer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/10/2012

2012-10-17T13:35:52

Këngë e albumit:

"Ata Syte E Tu"
Tash mbeta vet e ishim bashk ajo nuk me ka dasht
E un ne jet kerkova pak veq ajo mem dasht deshir e pa plocuar.

Lulet u than dhe gjethet rran at dite kur ne u ndam u be acar ne vere janar tash jemi dy te ndar deshir deshir e pa plocuar

reff:x2
Ne jet pak deshira mjan plocu ne jete pak shum pak un kam lakmu o veq ajo femer me la zhig ne zemer...me la zhig ne zemer..

Tash mbeta vet e ishim bashk ajo nuk me ka dasht
E un ne jet kerkova pak veq ajo mem dasht deshir deshire pa plocuar.

Lulet u than dhe gjethet rran at dite kur ne u ndam u be acar ne vere janar tash jemi dy te ndar deshir deshir e pa plocuar

reff:x2
Ne jet pak deshira mjan plocu ne jete pak shum pak un kam lakmu o veq ajo femer me la zhig ne zemer...me la zhig ne zemer..


Ky tekst u dërgua nga Sara-
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...