Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - S'do Te Jesh E Lumtur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

ti dikur per mua ishe dashuria e par
puthjet qe dikur ti fala nuk ti bej hallall
se tani e kam diktuar se kush paske qen
at qe me ke ikur shum mir po me vjen
ref:
s'do te jesh e lumtur ne ket jet
kerkove parajsen e fer ke gjet
tash zemren time e kam mbyll me dry
ma mir t'jem i vetem se t'jetoj me ty

s'do te jesh e lumtur ne ket jet
kerkove parajsen e fer ke gjet
tash zemren time e kam mbyll ne dry
ma mir t'jam i vetem se te jem me ty


Ky tekst u dërgua nga  altuna

Ramadan Krasniqi (Dani) - S'do Te Jesh E Lumtur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'do Te Jesh E Lumtur".
3. Video është e këngës "S'do Te Jesh E Lumtur", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 1