Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Gonxhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

1

2x
Ti pran meje kur kalon
e une ndizem porsi flake
gonxhja ime lule e pare.

Refreni 2x

kjo qetesia ime e pat
asnjehere sjam rahat
nuk te nderroj une me dukat
je i vetmi fat
gonxhja ime cilu pak
rrite shtatin si bajrak
pse pret afrohu pak.

2.

2x
shtatin tend porsi selvi
o sa fort ta kam lami
jo nuk di me te mire se ti.

Refreni 2x

kjo qetesia ime e pat
asnjehere sjam rahat
nuk te nderroj une me dukat
je i vetmi fat
gonxhja ime cilu pak
rrite shtatin si bajrak
pse pret afrohu pak.


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Ramadan Krasniqi (Dani) - Gonxhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gonxhe".
3. Video është e këngës "Gonxhe", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 1