A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Ik Nga Diaspora"


Emnin tend sot e kam permend
E jam lut per ty me miliona here
Kam gabuar shum qe dikur te lash
Falje pot kerkoj e pastaj
Dhe n'deksha ndasht

Ref..
Me fal qe zemren ndoshta dikur ta kom thy
Asgje n'jete skisha dasht veq met pa me sy
E met than se tani me vjen keq
Sa me mungojn buzt e tua
Shum vone e mora vesh

E di mire qe s'eshte faji yt
Si t'leshova ty mu verbofshin syte
Te kam pas ne dore
Vleren sta kam dite
Tani e kuptoj
Dhembjen qe e kam ne shpirt

REf..
Me fal qe zemren ndoshta dikur ta kom thy
Asgje n'jete skisha dasht veq met pa me sy
E met than se tani me vjen keq
Sa me mungojn buzt e tua
Shum vone e mora vesh


Lyrics submited by  Ado2011
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019