Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ramadan Krasniqi (Dani) - Po Te Lutem Shoku Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/01/2013

2013-01-26T13:06:06

Këngë e albumit:

"Bukuria E Ulqinit"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Te Lutem Shoku Im" kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nysret Muçiqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I

2x
po te lutem shoku im
bjeri klarinetit
2x
o po martojme ne
vllaun e hasretit

refreni
2x
mos thuj djalo e spo muj
se me pare po te paguj
2x
o po sa sevda
po vallezon motra per vella

II

2x
po te lutem shoku im
luaj me gitare
2x
o po vallezojme sot
vallen kosovare

III

2x
po te lutem shoku im
bjeri viuolines
2x
o po vallezojme sot
vallen e prishtines

refreniMë Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):

Më Shumë...