Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Pa Ty Si T'jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

as ne enderr e as ne shkenderr ftyren nuk ta shosh
dite e nate une te kerkoj zerin mir ta njoh
as ne rruge e as ne kopsht nuk te gjeta kurr
as nje her mu nuk kuq faqe,
paske zemren gurr

REF. x2:
e din mire e di do te gjej
zemren ty une do ta thej
do te bej une cop e grim eja moj bashke te rrim
pa ty si t'jetoj

as ne enderr e as ne shkenderr ftyren nuk ta shosh
dite e nate une te kerkoj zerin mir ta njoh
as ne rruge e as ne kopsht nuk te gjeta kurr
as nje her mu nuk kuq faqe,
paske zemren gurr

REF, x4:
e din mire e di do te gjej
zemren ty une do ta thej
do te bej une cop e grim eja moj bashke te rrim
pa ty si t'jetoj


Ky tekst u dërgua nga MUHAMETI

Ramadan Krasniqi (Dani) - Pa Ty Si T'jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Si T'jetoj".
3. Video është e këngës "Pa Ty Si T'jetoj", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0