Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ta Kisha Ditë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

2x
Ta kisha ditë
se ti do te jesh tradhtare
une ma mire mos t'kisha lindur fare

krejt cka pata ty ti dhashe
zemren time moj n'dore ta lash

ku je ti qe te kerkoje
fatim tim e mallkoj
u largove krejt pa fjale
me thoshe te dua vetem ty more djale


Ramadan Krasniqi (Dani) - Ta Kisha Ditë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Kisha Ditë".
3. Video është e këngës "Ta Kisha Ditë", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0