TEKSTESHQIP

Ramadan Krasniqi (Dani)
Me Fal
Lyrics

Emnin tend sot e kam permend
E jam lut per ty me miliona here
Kam gabuar shum qe dikur te lash
Falje pot kerkoj e pastaj
Dhe n'deksha ndasht

Ref..
Me fal qe zemren ndoshta dikur ta kom thy
Asgje n'jete skisha dasht veq met pa me sy
E met than se tani me vjen keq
Sa me mungojn buzt e tua
Shum vone e mora vesh

E di mire qe s'eshte faji yt
Si t'leshova ty mu verbofshin syte
Te kam pas ne dore
Vleren sta kam dite
Tani e kuptoj
Dhembjen qe e kam ne shpirt

REf..
Me fal qe zemren ndoshta dikur ta kom thy
Asgje n'jete skisha dasht veq met pa me sy
E met than se tani me vjen keq
Sa me mungojn buzt e tua
Shum vone e mora vesh

DËRGOI: