TEKSTESHQIP

Dani
Dy Zemra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Zemra" kënduar nga Dani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 11 Korrik 2020, Dani publikon videoklipin "Dy Zemra". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Afrim Macula.