TEKSTESHQIP

Ramadan Krasniqi (Dani)
Kenaqu Sonte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenaqu Sonte" kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.