TEKSTESHQIP

Ramadan Krasniqi (Dani)
Po S'u Ktheve
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po S'u Ktheve" kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.