Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramë Lahaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
BIOGRAFIA: Ramë Lahaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo klasike. Ramë Lahaj është lindur në një familje muzikore dhe përfundoi arsimin e tij fillor dhe të mesëm në vendin e tij. Në vitin 2001 u diplomua në studimet kompjuterike. Në moshën 21 vjeç filloi stërvitjen profesionale muzikore dhe një vit më vonë filloi studimet e tij në Akademinë e Arteve të Bukura në Tiranë (Shqipëri), ku u diplomua si nxënësi më i shquar në vitin 2008. Vendlindja e tij nuk kishte as edhe një shkolla e muzikës. Me përkushtim të madh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Driton Sopa

Ylli Trokitës

Samir Aliu

Eki

Ergin Brahimi

Papushi

Luan Zogiani

ZeeroMan

Prince Double H

VZ

Tags: Rame Lahaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet