Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramize Caka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
BIOGRAFIA: Ramize Caka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në Qershor 2004, Sala Bekteshi & Ramize Caka marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Mos Trazo Detin". Në Qershor 2007, Sala Bekteshi & Ramize Caka marrin pjesë në Polifest 2007 me këngën "R Pa Emer Dashuri". Në vitin 2007, Sala Bekteshi & Ramize Caka publikojnë albumin "Kalle Kalle Krejt". Në vitin 2008, Sala Bekteshi & Ramize Caka publikojnë albumin "Po Bjen Defi". Në vitin 2009, Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi publikojnë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Nuse Me Fat (2013)

★★★★★

Per Disponimin Tuaj (2010)

★★★★★

Zemra Zemres (2009)

★★★★★

Po Bjen Defi (2008)

★★★★★

Kalle Kalle Krejt (2007)

★★★★★

Vitet Rinore

★★★★

Kendojm Per Ju

★★★★★

Live

★★☆☆☆

Degjoje Kengen Time

★★★☆☆

Balad Per Ushtarin

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ramize Caka

Komente 0