Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Te Katundi I Rralle Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te katundi rralle
kam me shpalle
ma e mira ne mahalle

Te katundi rralle
kam me shpalle
ma e mira ne mahalle

opa tjaranina nina na
lulija erdh te na

opa tjaranina nina na
lulija erdh te na

II
Se katundi shpesh
kan marre vesh
ma e mira ti do jesh

Se katundi shpesh
kan marre vesh
ma e mira ti do jesh

opa tjaranina nina na
lulija erdh te na

opa tjaranina nina na
lulija erdh te na

III
nusja vllaut tone
po rrezon
zemrat tona naj gezon

nusja vllaut tone
po rrezon
zemrat tona naj gezon

opa tjaranina nina na
lulija erdh te na

opa tjaranina nina na
lulija erdh te na


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi - Te Katundi I Rralle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Katundi I Rralle".
3. Video është e këngës "Te Katundi I Rralle", por nuk këndohet nga Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramize Caka:


Komente 0