Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rap J

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Rap J është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2013, Rap J merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Meriton Me Shume (Stop Droges)". Në vitin 2013, Rap J publikon albumin "Pakës Dritë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePakës Dritë (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gjyks

Danny Boy

Sony NRG

Legjenda

Niku

Ummet

Kacho

Agon Nimani

Bigg V

Xhema Aka Jemayli


Tags: Rap J

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet