TEKSTESHQIP

Rap Sabi
Zonjush Pare
Lyrics

Zonjush pare mke fut n'valle
lozonjare t'du pa qare
ti mi zgjidhe 100 halle
prap jam n'rrug tu n'djek cdo nate
zonjush pare mke fut n'valle
lozonjare t'du pa qare
ti mi zgjidhe 100 halle
prap jam n'rrug tu n'djek cdo nate
cdo mengjes un me ty qeshi
firmat une me ty i veshi
ty t'kam dasht qysh e re
nuk t'tradhtoj as me porshe
xhepin plot sa bukur sot
si robot hic nuk du shok
dal nven tpar hiq pa kare
jam zotri hiq pa kollare
kualicione me krejt banda
tash i blej une edhe andrrat
tash me ty krejt i kom n'vi
futem edhe n'ministri
blej blej blej krejt territorin
blej blej blej dhe prokurorin
blej blej blej edhe drejtorin
blej blej blej edhe gjyqsorin
zonjush pare mke fut n'valle
lozonjare t'du pa qare
ti mi zgjidhe 100 halle
prap jam n'rrug tu t'ndjek cdo nate
zonjush pare mke fut n'valle
lozonjare t'du pa qare
ti mi zgjidhe 100 halle
prap jam n'rrug tu n'djek cdo nate
asnji shoqe nuk ta du
ty t'kam une ma shum se gru
me ty jam gati m'u martu
cdo sekont me ta kushtu
shpesh kur ty une t'kam n'xhep
dal i vetem n'krejt qytetin
hic pa fol kuptohet let
me ty bohem deputet
sa here prangat mi kan vu
veq per ty jam torturu
krejt sirenat mi kan lshu
veq per ty jam tu vrapu
blej blej blej krejt territorin
blej blej blej dhe prokurorin
blej blej blej edhe drejtorin
blej blej blej gjyqsorin
zonjush pare mke fut n'valle
lozonjare t'du pa qare
ti mi zgjidhe 100 halle
prap jam n'rrug tu n'djek cdo nate
zonjush pare m'ke fut n'valle
lozonjare t'du pa qare
ti mi zgjidhe 100 halle
prap jam n'rrug tu n'djek cdo nate

DËRGOI:
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj projekti paraqitet i punuar me anë të një videoklipi, për të cilin u bashkëpunua me Blerim Salillari Films. Videoklipi u publikua më 5 Nëntor 2022. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë artisti, ndërsa okestracionin e përgatiti Fearlezzbeats.