Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rap Side - Po Nisum (Feat. Real K)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Krejt ajdi dur nal mus u nal rrim pak
rri me enve qe don ti emm thy
rri em neve qe don ti me kcy

Lady and jentel man per
clabm jom fenomen
ypu dont now une t'gjegi
si Detergjend
Ajde go get in flow ajde
kai kur jom ngo
qe pe thejna apet si
na ska prano
Sa jena okey Rap
Side Masanej
Ajde Knej Ey you
Are King THe Real K
Qajo Pom pelqen po ma
THen tjetra osh ka vjne
i nxen me ren ajo }metzeza mehmet men
Ba u kthumm Back Per
qko Koncrt t'fortat ruhen save ose accept
Une rri njetjt skom dallim me jert
ne e thejna wugg edhe ma shpejt
Na ku jena qe ajde me neve the
zemer ku jena e zemer ti spom she
une iki me tty ajt se ma vin vina
lamtumir tjerat i'ts my lov prishtina

Ref 2X
you dont now now na kur bina ey i now gogo you are vry ok ajde krejt tash evrybaby i love qoni durt nal prishitn kosov

Su mewte tjeter sen veq me ajtherren en shpi spo di a me ba veq cigare jom kom pi shokt e mi hupen e spo muj mi gjet sdi ka shkun sdi qka bonen vet tasht kom met nese krej jon gati tjert qe na po nisum nese kryhet krej nese na se bitisum kom full energji per tjeter sen sdu me bi bone me shaj alkoholi tvjen gerrdi po qe edhe mu fund po ma don pe sho 1 qik e syt spo mi largon pi afrona pi thom mos u merzit kur u qu me dy durt e ma ka ngjithok nalu tasht ngom mu ki na po du em ty me kalu e mi ja nis me bo qdo sen prej fillimit e me shku mos mu nal qiti drejtimi

Ref 2x
you dont now now na kur bina ey i now gogo you are vry ok ajde krejt tash evrybaby i love qoni durt nal prishitn kosov

zonja dhe zotri veq si reklma qatu ku je na hë mirmrama mirmengjesi prëshendetje kejtve un ju du je jeta jem ich live dish i lov you du me thon n'toan gjuh du em kon qajo qe du teamo my life you are si yjet per mu ndjenajt e mia mu vre per mu gjithqka je seni sevijrum edhe turqisht muj me ta shpreh qikjo aha pom elqen une vet aj me kejt shoqet vjen une qona se spom nxihet no venn ajo vjen brrau edhe dikon e nxen na po dalum na nuk rrina na ku hina dridhet bina ok wihat zemer un ty pot dokna banal mu krahasu me mu aj se vi si digital

Ref4X
you dont now now na kur bina ey i now gogo you are vry ok ajde krejt tash evrybaby i love qoni durt nal prishitn kosov


Ky tekst u dërgua nga  Vetetima


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rap Side
Featuring: Real K
Publikimi: 31/03/2009


Rap Side - Po Nisum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Nisum".
3. Video është e këngës "Po Nisum", por nuk këndohet nga Rap Side.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rap Side:


Komente 0