Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Real K

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Kreshnik Hasani
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Real K është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kushtrim Brajshori njihet per rinin kosovare shqiptare me emrin Real K. Qe kur ishte i vogel kishte ambicie per te kenduar kenge me nje tekst te bukur. Real K bashkpunon me shume kengetar dhe producent Shqiptar si Lyric Master, Rap Star, Luma, Kusha, Real Star, Snoopy-G Etj. Studio ne te cilen punon quhet "Rap Star Studio" Vranjevc....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ylldrit Jakupaj

Alb-G

Hustle5k

Tuzhi-G

D.S.

Aga B

Brave-L

W.G.

Pimpex

Nitinjo

Tags: Real K, Kushtrim Brajshori


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet