Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rap Smooker

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Rap Smooker është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Skeleton

Baba Stuhi

Tala The King

Dorado

Edoo

Confident

Shala

Mc Trinty

Fatosi

Blunivers

Tags: Rap Smooker


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet