Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rap Star

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  125
Rap Star është një grup artistësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Pozitiv Records

Tags: Rap Star, Rapstar


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet