Më mbaj mend (për 1 muaj)

ANI (RapBoy)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Ani Hasanas
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: ANI (RapBoy) është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fillimiet e muzikes Ani Hasanas i ka pasur qe ne mosh te vogel duke mar pjes ne shum evenimente te ndryshe te muzikes se leht. Ka fituar shum cmime si pershembull :Celsi I Art, Hip-Hop Fest 1, Disku I Art, Performanca Me E Mir, dhe se fundmi ka fituar konkursin qe organizohej nga MCN Radio "Freestyle Show". U Njoh me muzkien Hip-Hop kur degjoj nje keng te Eminem Dhe qe nga ajo dit nisi gjithcka. Kenga e tij e par u incizua kur ai ishte 11 vjec ke...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

SoundCloud

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Redrum

Flori ABG

5kinny

Jetmir Salihu

Lafred

Nikinjoo

Arjan Rrahmani

THUG1

ELAI

Ilir PPJ

Tags: Ani, Rapboy, Ani Hasanas


Komente mbi këtë artist