Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


RapBoy - Muzika Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2017

2017-09-12T10:14:15


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muzika Ime" kënduar nga RapBoy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elvira Morina. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

i marr librat
dhe fletoret
i mbaj hapur spo me msohet
e marr lapsin per te shkruar
qkisha n`mendje sme kujtohet

koncentrohu i them vetes
perqendrohu ne mesime
qkam te bej kur me rri mendja
vetem te muzika immeeeeee..

REF:
kur kendoj me ze te larte
gjithe shoqrin time e thrras
kur kendoj kendoj me shpirt
e te tjeret m`ndjekin pas

un kendoj edhe kur vallzoj
nen ritmin e vertet
se muziken un e dua
muzika me jep jete.

marr ca ngjyra
nje pelhur
dua te bej un nje piktur
kete piktur un e jetsoj
me muzik kur pikturoj

them te bej pak gjimastik
e ku behet pa muzik
qdo levizje merr kuptim
nen tingujt e ritmit tiiiiimmm...

Ref:
kur kendoj me ze te larte
gjith shoqrin time e thrras
kur kendoj kendoj me shpirt e te
tjeret mdjekin pas

un kendoj edhe kur vallzoj
nen ritmin e vertet se muziken
un e dua
muzika me jep jete ...muzika me jep jete.Më Shumë Këngë Nga ANI (RapBoy):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet