Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rapholic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Rapholic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mad Flow

Double A

Kela-N

Klik

Bledi

Leandro Hida

S-One

Problemi

D.A.P

Pepi

Tags: Rapholic


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet