A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
RapSIone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  • Mainz 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: RapSIone është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Murtezan. Rapsione me muzike filloi te merret qe kur ishte femije. Jeton ne Munich, Gjermani. Më datë 6 Qershor 2015, Shpat Kasapi & Lori publikojnë videoklipin "Trego", në bashkëpunim me RapSIone. Më datë 17 Nëntor 2015, RapSIone publikon videoklipin "Bone", në bashkëpunim me Dafina Dauti. Më datë 18 Shkurt 2016, RapSIone publikon videoklipin "Ai Tjetri". Më datë 30 Prill 2017, RapSIone publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Strongi

Trim Jetullahu

Sela aka Boszman

Astro

Azet

Tuli Goa

Tankilla

Mr.Trimi

Merytoni

Ex King


Tags: Rapsione, Murtezan

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019