Më mbaj mend (për 1 muaj)

RapSIone
  • Vendlindja:
  • Mainz 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Shkurt 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33
Këndon kryesisht: hip-hop

RapSIone është këngëtar i njohur. Emri i tij i vertete eshte Murtezan. Rapsione me muzike filloi te merret qe kur ishte femije. Jeton ne Munich, Gjermani.

Më datë 6 Qershor 2015, Shpat Kasapi & Lori publikojnë videoklipin "Trego", në bashkëpunim me RapSIone.

Më datë 17 Nëntor 2015, RapSIone publikon videoklipin "Bone", në bashkëpunim me Dafina Dauti.

Më datë 18 Shkurt 2016, RapSIone publikon videoklipin "Ai Tjetri".

Më datë 30 Prill 2017, RapSIone publikon videoklipin "E Imja".

Më datë 24 Korrik 2017, RapSIone publikon videoklipin "Ajo", në bashkëpunim me Dj Viper.

Më datë 25 Tetor 2017, RapSIone publikon videoklipin "Money".

Më datë 3 Janar 2018, RapSIone publikon videoklipin "Era". Teksti u shkrua nga vetë RapSIone.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet