TEKSTESHQIP

Rapsione
Era
Lyrics

Ref:
Se ti mu m'ike si Era
Ti m'ike si Era
Krejt kujtimet mi ke lon 2x,

Ti m'ike si Era,
Krejt kujtimet mi ke lon,

Se ku je ti nuk e di
E ku na mbeti kjo dashni
Dhe ti ike si Era
E te un met veq shi
Kurxho so e njejt se nuk jena mo
Prej qe ke ik une gjum skom bo
Hala ftyren n'onder po ta shoh
Saher qe t'kom rrejt pishmon jam bo
Venin ton te aj sun e nxen asnjo
Perveq teje zemra jeme tjeter sdo
Munona tash per me t'harru
Kujtimet qe i kem pas un sdu mi kujtu

Ajajaj... Ti nuk ki faj faji o krejt i jemi
Ajajaj... Kur t'shoh te aj zemra do mem dal prej veni

Ref:
Se ti mu m'ike si Era
Ti m'ike si Era
Krejt kujtimet mi ke lon 2x,

Ti m'ike si Era
Krejt kujtimet mi ke lon

M'ke lon po skom faj
Ke menu qe ki me gjet ma mir
Ki menu qe mashum t'jep aj
Un e di qe prap ti ki mem thir
Ska me t'pa perseri
Faji osht i jemi qe nuk jena mo na dy
Arsye nuk ka pas per me pas xhelozi
Po ti gjith ki dyshu mos me pas naj trathti
Na ishim njo n'mes vet e futa dyshin
Gabimet i kupton ather kur gabimet t'prishin
Kur je me tjetrin ti apo menon per ISH-in
Dje ma qojshe sot po ma qon veq Gishtin

Ajajaj... Ti nuk ki faj faji o krejt i jemi
Ajajaj... Kur t'shoh te aj zemra do mem dal prej veni

Ref:
Se ti mu m'ike si Era
Ti m'ike si Era
Krejt kujtimet mi ke lon

Ti m'ike si Era
Krejt kujtimet mi ke lon 3x