Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rapsodet E Hasit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rapsodet E Hasit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2015, Rapsodet E Hasit publikojnë albumin "Kenge Folklorike Dhe Lirike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Folklorike Dhe Lirike (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Grupi Dumoshi

Vellezerit Zogaj

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Hajvalia

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Duraku

Vëllezërit Plakiqi

Grupi Folklorik Batllava

Vllezrit Lamallari

Tags: Rapsodet E Hasit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet