Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rapsodet E Lumes Kukes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
Rapsodet E Lumes Kukes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Llapusha

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Hajvalia

Vellezerit Morina

Vellezerit Duraku

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Zogaj

Vëllezërit Plakiqi

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Gojani

Tags: Rapsodet E Lumes Kukes, Rapsodet Nga Kuksi, Rapsodet E Lumes, Kukes


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet