Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rascom - Bounce

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bounce".
3. Video është e këngës "Bounce", por nuk këndohet nga Rascom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rascom - Bounce  (Feat. Overlord)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Overlord

25/09/2008

2008-09-25T10:30:43+00:00



BOUNCE.. Kur Beertas ti Bertitt
BOUNCE.. Kur Livriti tii Livriit
BOUNCE.. Kur chilliti ti Chiilliit
BOUNCE.. Qashtu na e kemm TRiip

Shkurta: ahhhhhaa

ref:

BOUNCE.. U like dis.. shawty
BOUNCE.. Cuz we gotta party
BOUNCE.. mammi don't stop}----2 her
BOUNCE.. P-P-P-P Put em up

[ Rascom - Verse 1 ]

- Ey shawty.. je ka ma then se ki stiL //
- Ey shawty.. deshta me t'vet mos ki mobiL //
- Ey shawty.. Ama numrin e telit //
- Syn po m`pelqen qajo tatoo'ja rreth belit //

- Nice trupin e ki.. kejt ta kan zili //
- Ma shum po dehna ka po t'kqyri se kur po pi //
- Ma ndryshe o me t'ni.. ja hajde ja po vi //
- Tonat i kom.. EY.. tonat i ki //

- Ti nuk je fmi.. mos ta nin per njerzi //
- Me 1 CLUB si qeky munesh zonin me ma ni //
- Ma ndryshe o me t'ni.. ja hajde ja po vi //
- Tonat i kom.. EY.. tonat i ki //

- Kce rri pa tut.. m`fal s'ka mu gut //
- Qe t'vjen najsen ka hunt.. mos prito veq ja fut //
- A un e di shum mir qe ti te un i ki ment //
- E di qe po ta thej.. se ta then ky zo i trent

ReeF..

BOUNCE.. U like dis.. shawty //
BOUNCE.. Cuz we gotta party //
BOUNCE.. mammi don't stop //
BOUNCE.. Put Put Put em up //

[ OverLord - Verse 2 ]

- Wat's ur name .. ty jom ka t'ves EY //
- Karaserin e trupit e paske OK //
- Po ki qef me kcy ..NICE.. ajt livrite //
- Lara lara La .. Lara lara La //

- WOW.. fort pe dridh.. SO.. mos ta nin hiq //
- JO.. s'ki frajer .. Haha.. that's crazy bitch //
- Solo edhe une hajde mos um maj kanun //
- Qe pe pshtjelli njo me ty se ti me mu nuk mun //

- NA.. pshtjelle ti me mu e futu n'kerr tem //
- Po t'qoj n'shpi nashta se ki probLem //
- Shawty stilin e ki me jetu n'taxh mahall //
- Just BOUNCE.. nime tash je tu na kaLL //

- JO.. mo kaq shpejt.. shkojm ma let //
- Nisja pi fillimit bone qat stiL apet //
- Wee.. po ta then CHILL'omania //
- MISS.. s'je tu mujt t'ka hup vedia //

ReeF..

BOUNCE.. U like dis.. shawty //
BOUNCE.. Cuz we gotta party //
BOUNCE.. mammi don't stop //
BOUNCE.. P-P-P-P Put em up //


Ky tekst u dërgua nga Hekuran




Më Shumë Këngë Nga Rascom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet