TEKSTESHQIP

Rascom
Gjeje Dikon Tjeter
Lyrics
(Feat. Overlord)

Ref :

Tash gjeje dikon tjeter,harro mbretin e vjeter dhe gjith fjalt qe ti dhash nleter,nese smunesh gjeje dikon tjeter..

Rascom

Ndryshe tkom menu,e ndryshe um ke dal,tripin tem ma bone,nfund t lash pa fjal,tash gjeje dikon tjeter e harro mbretin e vjeter, prishi edhe fjalt yo qe ti dhash nleter,gjithmon tut fol mir tu menu qe ti po kthehesh,betha jote me lujt bisht kishe te un nuk po vrehesh,ka ja nisa me ty nuk e merr as uji lumit,veq e di qe jom pendu deri nfjalen e fundit,edhe jeten me dhon,tkalumen sun e kthej,mos ma baj gajlen mu se per veti une gjej,Now,you are alone,you're especialy for the dinner,per ty u bo ftoft e per mue nuk o dimer,ma mir se me morr qet nuk ka pot boj beh,kurr ski mem pa veq nese mshef tu hi ndhe,ska mu kthy mo temas,se vet e bone tripin,tash jeto e bon qka dush veq se ki mo ardonitin..

GJeje dikon tjeter..

OverLord

Kom menu qe mdon,gabim e pasna pas,ti paske pas qef veq gushen me ta rras,me pare edhe gjdo dit met qu nshoping,met ble senet tshtrejta zingjir bling bling,po,e ke pas gabim ke menu qe um mashtron,jo zemra jem kton hekuranit sun ja bon,e tash e di pendohesh e lyp meu kthy mbrapa,se vet nuk pot shkon ja ke nis me pi hapa,po un mos sdu met pa ,gjeje dikon tjeter,mos thirr mo ntelefon as mos um qo leter,se vet e ke lyp e qe ku e gjete,i pate ment e thmis e tash vet mete,gjdo nat vet e lut zotin mem pas ngat,e ke kuptu gabimin e sun po rri rahat,po tash osht shum von,harroje emrin tem,pranoje realitetin edhe pse pot dhem..

Ref:

Tash gjeje dikon tjeter,harro mbretin e vjeter dhe gjith fjal qe ti dhash nleter,nese smunesh gjeje dikon tjeter..

DËRGOI: