Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rasim Sopi - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ah sa shpejt erdh koha për me u nda
ora e fundit për kët vit mbaroi
ah sa shpejt erdh koha për me u nda
ora e fundit per këtë vit mbaroi

a shkoni thoni gjeneratës
sa më bukur le të vishen
se matuën sonte pe festojm

shkoni thoni profesorit
maturantet po te luten
edhe pak oren ta vazhdojm


Ky tekst u dërgua nga RahimjaRasim Sopi
Publikimi: 01/12/2008


Rasim Sopi - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Rasim Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rasim Sopi:


Komente 1