A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  32
BIOGRAFIA: Rbd është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. RBD was a Mexican musical group that gained popularity from Televisa's teen series Rebelde, and found international success from 2005 until their separation in 2009. RBD has sold over 17 million digital downloads and over 57 million albums worldwide in four years since their formation. The members are popular Mexican singers and actors Anahí, Dulce María, Maite Perroni, Alfonso Herrera, Christian Chávez and Christopher von Uckermann. The band ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lawson

La Quinta Estacion

One Direction

High School Musical

T.A.T.U.

Jonas Brothers

Lady Antebellum

Spice Girls

Il Divo

Doors


Tags: Rbd

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019