Më mbaj mend (për 1 muaj)

RBD - Rebelde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mientras mi mente viaja donde tu estas
Mi padre grita otra vez
que me malgasto mi futuro y su paz
con mi manera de ser
Aunque lo escucho ya estoy lejos de aqui
cierro los ojos y ya estoy pensando en ti

coro:
Y soy rebelde, cuando no sigo a los demas
y soy rebelde, cuando te quiero hasta rabiar
y soy rebelde, cuando no pienso igual que ayer
y soy rebelde, cuando me juego hasta la piel
si soy rtebelde, es que quizas, nadie me conoce bien

Alguno de estos dias voy a escapar
para jugarme todo por un sueno
todo en la vida es a perder o ganar
hay que apostar, hay que apostar sin miedo

part 1-

no importa mucho lo que digan de mi,
cierro los ojos y ya estoy pensando en ti

coro- part 1-coro x2Nuk kemi video për këtë këngë.


RBD
Publikimi: 01/01/2007


RBD - Rebelde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rebelde".
3. Video është e këngës "Rebelde", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RBD:


Komente 0