Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Tenerte Y Quererte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tenerte Y Quererte".
3. Video është e këngës "Tenerte Y Quererte", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Tenerte Y Quererte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Atada a este sentimiento con tristeza voy
tratando de hacerte comprender por que
tu ausencia es cruel y yo?
Aqui­ estoy rendida a tus pies
y se que no hay nada que perder
Pensando en ti,
hasta que no me dejes ir

[Estribillo]
Quiero tenerte, quererte
contigo quiero estar a mas sin parar
Quererte, tenerte,
no quiero vivir sin tu amor jamas?
pues nada es tan fuerte,
como tenerte, amarte y ya nunca mas perderte

Atada a este sentimiento con tristeza voy
tratando de hacerte comprender por que tu ausencia es cruel y yo?
Aqui­ estoy rendida a tus pies
y se que no hay nada que perder
Pensando en ti, hasta que no me dejes ir

[Estribillo]
Quiero tenerte, quererte
contigo quiero estar a mas sin parar
Quererte, tenerte,
no quiero vivir sin tu amor jamas?
pues nada es tan fuerte,
como tenerte, amarte y ya nunca mas perderte... perderte

Respirar y sentir cada vez que pienso en ti
El amor y el dolor que crecio en mi corazon
Te perdi­ y comprendi­ que difi­cil es vivir
sin tu amor, ese amor que me llena de ilusion
Aqui­ estoy rendida a tus pies
y se que no hay nada que perder
Pensando en ti, hasta que no me dejes ir

Quiero tenerte, quererte
contigo quiero estar a mas sin parar
Quererte, tenerte,
no quiero vivir sin tu amor jamas?
tenerte, quererte
contigo quiero estar a mas sin parar
Quererte, tenerte,
no quiero vivir sin tu amor jamas?
pues nada es tan fuerte,
como tenerte, amarte y ya nunca mas perderte


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet