Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Dos Enamorados

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dos Enamorados".
3. Video është e këngës "Dos Enamorados", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Dos Enamorados  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Manana que amanezca le pedire
Manana que la vea
Manana que amanezca me pedira
Manana que lo vea
Y me pongo a temblar
Me muero de las ganas de abrazarte
Y el corazon es quien te llama
mi amor.

Si dices que si
te protegere con todo mi amor y mi corazon
Si digo que si
te prometere mi fidelidad y mi comprension.

Y en este mundo tan raro,
se van de la mano
uniendo caminos
dos enamorados.

Manana que amanezca
no sera igual
manana ella me espera.

Manana que amanezca
no sera igual
manana que lo vea.

Y me pongo a rezar
me muero de las ganas de besarte
y la razon no entiende nada
corazon.

Si dices que si­ te protegere
con todo mi amor y mi corazon
Si digo que si­
te prometere mi fidelidad y mi comprension.

Y en este mundo tan raro
se van de la mano
uniendo caminos
dos enamorados.(*2)


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet