Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Mexico, Mexico

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mexico, Mexico".
3. Video është e këngës "Mexico, Mexico", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Mexico, Mexico  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00M?xico, M?xico, M?xico
M?xico, M?xico,
M?, m?, m?, m?xico
Viva M?xico, ay ay ay!!!
Yijaaa!! M?xico
Vamos arriba M?xico

[Anah?]
Porque sea donde sea
Nosotros te seguimos con orgullo mexicano,
Con mariachis y corridos... (M?xico, M?xico)

[Mayte]
Porque nunca nos rajamos
Nuestra victoria loca no se la doy a nadie
Que a M?xico hoy le toca

[Dulce Mar?a]
Esta banda se trepa a la gloria
Esta banda te quiere alentar
Suelten todas, todas las banderas,
Con el alma te voy a cantar

[RBDGirls]
M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) vamos, vamos que si se puede.
M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) arriba, arriba que si se puede.

Ay, ay, Viva M?xico
Yuju!!!
M?xico
Gooooooooooooooooollllllllllllllllll de M?xicooooooooooooooooooo!!!!!!!
Este gol!!
M?xico Arriba (arriba)

[Dulce Mar?a]
Porque sea donde sea
Nosotros te seguimos con orgullo mexicano,
Con mariachis y corridos... (M?xico, M?xico)

[Mayte]
Porque nunca nos rajamos
Nuestra victoria loca no se la doy a nadie
Que a M?xico hoy le toca

[Anah?]
Esta banda se trepa a la gloria
Esta banda te quiere alentar
[Dulce Mar?a]
Suelten todas, todas las banderas,
[Mayte]
Con el alma te voy a cantar

[RBDGirls]
M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) vamos, vamos que si se puede.
M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) arriba, arriba que si se puede.

?Que viva M?xico se?ores!
Hey, hey, hey
M?xico
M?xico eres lo m?ximo

[RBDGirls]
M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) vamos, vamos que si se puede.
M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) arriba, arriba que si se puede.

M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) vamos, vamos que si se puede.
M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) arriba, arriba que si se puede.

M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) vamos, vamos que si se puede.
M?xico (M?xico),
M?xico (M?xico) arriba, arriba que si se puede


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet