Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Quisiera Ser

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Quisiera Ser".
3. Video është e këngës "Quisiera Ser", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Quisiera Ser  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Quisiera Ser

Me duele tanto ser solo un amigo,
Cuando me muero por estar contigo.
Quisiera ser una canción, para tocar tu corazón
Solo una vez…

Quisiera ser todo lo que tocas tú… por favor……

Como Quisiera ser la lluvia en ti,
Cayendo sobre tu piel
Como quisiera ser, el sol en ti
Y estar en donde estés
Como quisiera ser el cielo sobre ti
Para verte amanecer
Para tenerte siempre muy cerca de mí
Como quisiera ser

Me duele tanto verte en otros brazos
Y que no sepas cuanto es que te amo
Quisiera ser tus sabanas, para poderte acariciar
Solo una vez…

Quisiera ser todo lo que tocas tú… por favor……

Como Quisiera ser la lluvia en ti,
Cayendo sobre tu piel
Como quisiera ser, el sol en ti
Y estar en donde estés
Como quisiera ser el cielo sobre ti
Para verte amanecer
Para tenerte siempre muy cerca de mí
Como quisiera ser

Quisiera ser el cielo que pisas
La fuerza que te empuja a vivir
Y estar ahí… dentro de ti…

Como Quisiera ser la lluvia en ti,
Cayendo sobre tu piel
Como quisiera ser, el sol en ti
Y estar en donde estés
Como quisiera ser el cielo sobre ti
Para verte amanecer
Para tenerte siempre muy cerca de mí
Como quisiera ser

(Cayendo sobre mi piel)
(Como quisiera ser…)
Yeah, yeah, yeah,
(Quisiera ser)


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet