Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Wanna Play

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wanna Play".
3. Video është e këngës "Wanna Play", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Wanna Play  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00See I know what's up papi
I'm a loca in a sexy body
I know that you wanna party
The kinda party that we both know

I can't give you all my goods
where's the part in the play that I wrote?

Something far from all the shows
Esta chica es muy especial

Oh oh
that's how you go
Oh oh
And a little bit more
Oh oh
If you only knew
You'd be going like oh oh oh oh

[Chorus:]
Wanna play
Come on set the game on
I don't need the warm ups to turn on
Wanna play to two shots so lets go
I'm waiting. Still waiting.
Wanna play
Come on set the game on
Can't resist the beat it's getting too strong
Wanna play to two shots so lets go
I'm waiting. Still waiting.

See I know what's up mami
I'm a loco too if you try me
Make me a part of your party
The kind of party that we both know
I promise to please you all night long
You'll be shaking long after I'm done
Next thing you spending on the phone telling all your friends about me

Oh oh
That's how you go
Oh oh
And a little bit more
Oh oh
If you only knew
You'll be going like oh oh oh oh

Wanna play
Come on set the game on
I don't need the warm ups to turn on
Wanna play to two shots so lets go
I'm waiting. Still waiting.
Wanna play
Come on set the game on
Can't resist the beat is getting too strong
Wanna play to two shots so lets go
I'm waiting. Still waiting.

I ain't stopping
No I ain't stopping
Til' I get what I want
I'ma keep on shopping
I ain't stopping
No I ain't stopping
I'm getting what I need, I'm getting what I need
I ain't stopping
No I ain't stopping
Til the club shut down I'ma keep on rockin'
I ain't stopping
No I aint stopping
I'm getting what I need, I'm getting what I need

[Chorus:]
Wanna play
Come on set the game on
I don't need the warm ups to turn on
Wanna play to two shots so lets go
I'm waiting. Still waiting.
Wanna play
Come on set the game on
Can't resist the beat is getting too strong
Wanna play to two shots so lets go
I'm waiting. Still waiting.
Wanna play
Come on set the game on
I don't need no warm ups to turn on
Wanna play to two shots so lets go
I'm waiting. Still waiting.
Wanna play
Come on set the game on
Can't resist the beat is getting too strong
Wanna play to two shots so lets go
I'm waiting. Still waiting

Come on
I wanna play


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet