Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Tranquilo Nene

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tranquilo Nene".
3. Video është e këngës "Tranquilo Nene", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Tranquilo Nene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00ERES UN IRREMEDIABLE YO LO SE
DE ESOS QUE LO QUIEREN TODO
Y SE LO CREEN MERECER
TRATANDO DE IMPRESIONARME LO SE BIEN
VIVES EN TUS FANTASIAS Y TU TE PENSAS QUE CAERE
NO ME MIENTAS YA NO INSISTAS DEJA DE LLAMARME
Y YA NO ME VENGAS CON TONTA PUBLICIDAD
TIENES TU CEREBRO GUARDADO EN EL EQUIPAJE
Y TU CORAZON ES UN GOMA DE MASCAR
BASTA YA DEJAME EN PAZ
TRANQUILO NENE TRANQUILO, DEJA TUS MANOS GUARDADAS
NO PASARE A SER DE TU COLECCION
AQUI NO TIENES ENTRADA
TRANQUILO NENE TRANUILO, QUEDATE ATRAS DE LA RAYA
SI TEQUEDASTE SIN DULCE Y LIMON APRENDE A HACER LIMONADA

ERES UN INSOPORTABLE NATURAL, DE ESOS DE TELENOVELAS VESTIDOS EN SU VANIDAD, ERES INCALIFICABLE Y EN PLURAL
Y MANTIENES TU CABEZA INFLADA CIEN POR CIEN DE GAS
NO ME MIENTAS YA NO INSISTAS DEJA DE LLAMARME Y YA NO ME VENDAS TU TONTA PUBLICIDAD
TIENES LAS NEURONAS DIBUJADAS DE TATUAJE
Y TU ESTUPIDES ES UNA ENORME CUALIDAD, BASTA YA DEJAME EN PAZ
TRANQUILO NENE TRANQUILO
DEJA TUS MANOS GUARDADAS
NO PASARE A SER DE TU COLECCION
AQUI NO TIENES ENTRADA, TRANQUILO NENE TRAQUILO
QUEDATE ATRAS DE LA RAYA, SI TE QUEDASTE SIN DULCE Y LIMON APRENDE A HACER LIMONADA

BASTA YA DEJAME EN PAZ
TRANQUILO NENE TRANQUILO
DEJA TUS MANOS GUARDADAS
NO PASARE A SER DE TU COLECCION
AQUI NO TIENES ENTRADA, TRANQUILO NENE TRAQUILO
QUEDATE ATRAS DE LA RAYA, SI TE QUEDASTE SIN DULCE Y LIMON APRENDE A HACER LIMONADA
(BIS)


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet