Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Campana Sobre Campana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Campana Sobre Campana".
3. Video është e këngës "Campana Sobre Campana", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Campana Sobre Campana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Maite:
Campana sobre campana,
y sobre campana una,

Christian:
Asómate a la ventana,
verás al Niño en la cuna.

Refrão:
Belén, campanas de Belén,
que los ángeles tocan
¿qué nuevas me traéis?

Anahí:
Recogido tu rebaño
¿a dónde vas pastorcillo?
Voy a llevar al portal
requesón, manteca y vino.

Refrão:
Belén, campanas de Belén,
que los ángeles tocan
¿qué nuevas me traéis?

Any:
Campana sobre campana,
y sobre campana dos,
asómate a la ventana,
veras al niñito Dios.

Refrão:
Belén, campanas de Belén,
que los ángeles tocan
¿qué nuevas me traéis?

Anahí:
Recogido tu rebaño
¿a dónde vas pastorcillo?

Maite:
Voy a llevar al portal
requesón, manteca y vino.

Refrão:
Belén, campanas de Belén,
que los ángeles tocan
¿qué nuevas me traéis? (x2)

Anahí:
uouooo,no, no, ooo

Refrão:
Belén, campanas de Belén,
que los ángeles tocan
¿qué nuevas me traéis? (x3)


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet