Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Yo Si Creo En Las Hadas

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yo Si Creo En Las Hadas".
3. Video është e këngës "Yo Si Creo En Las Hadas", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Yo Si Creo En Las Hadas  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Érase una vez...
Una niña que creía
En los cuentos de hadas
Que su mamá le contaba

Creía en el amor
Tenia la esperanza
Que algún día lograría
Hacer sus sueños realidad
Yo si creo en las hadas
Las hadas bellas hadas
Quiero flotar con sus alas
Pediré a su varita mágica
Que me conceda un deseo
Cierro mis ojos y veo....
Que todo puede hacerse realidad

La niña creció
Pero aún cree en las hadas
Y abrazada a su almoada
Ella sueña despierta
Con su príncipe azul
En un caballo blanco
Piensa como seria
Cuando lo encontraria

Yo si creo en las hadas
Las hadas bellas hadas
Quiero flotar con sus alas
Pediré a su varita mágica
Que me conceda un deseo
Cierro mis ojos y veo....
Que todo puede hacerse realidad
Un tesoro encontraras
Con la lupa de la magia
Verás estrellas ecendidas
Que te van a iluminar

Es solo creer
Que surgen em su vida
Justo cuando necesitas
Tu historia un final feliz tendrá

Yo si creo en las hadas
Flotar con sus alas
Me conceda un deseo
Cierro mis ojos y veo....
Que todo puede hacerse realidad


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet